– Szakosztályunk 2014 óta több korosztályos válogatottat, több érmes versenyzőt nevelt illetve pontszerző helyet ért el az EYOF, IFI EB, IFI VB, Felnőtt EB, Felnőtt VB, Nyíltvízi EB, és Nyíltvízi VB-én.

– 2015-ben megnyertük az Ifjúsági Országos Bajnokság pontversenyét.

– 2016-ban Zámbó Balázs versenyzőnk olimpiai “A” szintet úszott.

– 2017-ben Novoszáth Melinda megnyerte az Junior Európa Bajnokságot 10km távon.

– 2018-ban 134 klub közül a DTSC a 7. helyen végzett az országos pontversenyben.

– Gyermek, serdülő, és IFI korosztályban több országos bajnok, illetve országos csúcstartó van az egyesületben.

– Jelenleg hat versenyzőnk tanul Amerikában, sportösztöndíjjal, és várhatóan szeptembertől még három versenyzőnk fogja kint folytatni pályafutását és tanulmányait.

– Minden korosztályban részt veszünk az Országos Bajnokságokon, Delfin, Cápa, Gyerek, Serdülő, Ifjúsági és Felnőtt korcsoportban.

Császár-Komjádi uszoda
SZAKOSZTÁLYOS EDZŐINK

IMG_1416

Horváth Péter

IMG_1422

Zámbó Balázs

IMG_1578

Pinczi Imre

IMG_1585

Pintér Vanda

Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
SZAKOSZTÁLYOS ÚSZÓEDZŐINK

IMG_1760

Tóth Anikó

IMG_1876

Tóth Csaba

Komjádiban: Serdülő-IFI-Felnőtt: Horváth Péter, Zámbó Balázs. Cápa-Gyermek: Pintér Vanda. Béka-Delfin: Pinczi Imre. 5-9 éves korig várjuk jelentkezésüket!
Érdeklődni: pintervanda@gmail.com, 06 20 / 2140 791

CSÁSZÁR-KOMJÁDI USZODA

Serdülő - Ifjúsági - Felnőtt versenyzőink:

Monori Kristóf
Szabó Bálint
Novoszáth  Noel
Tiszai András
Bukovics Milán
Lakner Dávid
Nagy Dániel
Török Gergő
Petrovics Márk
Szabó Petra
Szedlák Gellért
Nagy Márton
Nagy Nikolett
Bukovics Bianka
Handl Melinda
Kelecsényi Blanka
Novoszáth Melinda
Novoszáth Tamás
Lavotha Oszkár
Szucsik Bence

Cápa - gyermek versenyzőink:

Mézes Kinga
Gál Dávid
Szedlák Kende
Szalay Toshimi
Zlota Anna
Takács Julianna
Benyovszky Diána
Honti-Pecora Sebestyén
Sárosi Csongor
Kertész Boglárka
Szedlák Csanád

Béka - delfin korosztályú versenyzőink:

Kovács Hanna
Kamaroudis Markos
Bedő Szilveszter
Nemes Natália
Háfra Panna
Kovács András
Kertész Boróka
Kollár Kincső
Kovács-Boros Máté
Csajbók Matild

HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA

Cápa - gyermek korosztályú versenyzőink:

Pittlik Zsigmond
Nemes Gergő
Somfai Sára
Henter Nóra
Deák Janka
Handl Berta
Tarkovács Alex
Somfai Zsombor
Fekete Dóra
Kun Botond
Kemény Barnabás
Kun Tamara
Handl Dorottya

Császár-Komjádi Uszoda Úszószakosztály

Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda Úszószakosztály